budowa przyłącza

       Firma nasza wykona dla Państwa każde przyłącze wod-kan .

 Wykonujemy :

  • przyłącza wody
  • przyłącza kanalizacji sanitarnej
  • przyłącza kanalizacji deszczowej
  • rozbudowy wewnętrznej doziemnej instalacji wod-kan

 

W momencie podpisania umowy na realizację danej inwestycji klient naszej firmy może liczyć na szybką i kompleksową obsługę , obejmującą załatwienie wszelkich formalności w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sanitarnej w Łodzi (lub inny organ zarządzający sieciami wod-kan na terenie Państwa gminy ) , wykonanie i odbiór prac przez odpowiednie służby miejskie , załatwienie wszelkich formalności u Zarządcy Drogi  oraz podpisanie dokumentów –  umowy  potwierdzających rzetelne wykonanie zlecenia z gestorem sieci .

Gdy mamy już wykonany i zaopiniowany projekt przyłącza możemy przystąpić do budowy przyłącza . Aby wybudować przyłącze musimy znaleźć uprawnionego wykonawcę , który będzie w stanie przejść przez cały szereg skomplikowanych spraw urzędowych .
Wykonawca aby wybudować przyłącza wod-kan musi w imieniu inwestora złożyć odpowiednie dokumenty takie jak Zlecenie kontroli Inwestycji; Wniosek o Zawarcie Umowy do ZWiK , a także do zarządcy drogi wniosek o zajęcie pasa ruchu oraz wniosek o umieszczenie infrastruktury w pasie drogowym  . Koszt przyłącza będzie uzależniony od wielu czynników związanych z załatwieniem tych wszystkich formalności nie tylko od długości i zagłębienia dlatego wielu klientów jest zdziwiona że ich przyłącze kosztuje więcej niż przyłącze sąsiada . Każde przyłącze jest różne i dlatego budowa przyłącza jest taka zróżnicowana i powoduje że koszt przyłącza w każdym przypadku jest inna . Dlatego decydując się na budowę przyłącza wod-kan należy uwzględnić wszystkie problemy jakie sa z tym związane nie tylko te które widać gołym okiem . Należy tak dobrać firmę aby Państwa przyłącze oraz  budowa przyłącza nie okazała się wielkim utrapieniem, ponieważ wybraliście najniższy koszt przyłącza który okaże się wielkim problemem .

Jako jedna z nielicznych firm działających na Łódzkim rynku załatwiamy wszystkie formalności .

WIĘCEJ INFORMACJI ??

 

NOWOŚĆ   Zaprojektuj – Wybuduj

« Powrót